gbsoft.pl

Kamieniarstwo budowlane


Firma specjalizuje się w usługach kamieniarskich:

Parapety
Schody

Każdą pracę wykonujemy troszcząc się o detale oraz wysoką jakość wykończenia. Jesteśmy w stanie zapewnić państwu doskonałe wykonanie schodów z kamienia naturalnego. Dzięki odpowiednim materiałom oraz starannej realizacji będą one wspaniałym uzupełnieniem domu lub biura.

Posadzki

Przygotowując dla Państwa ofertę pamiętaliśmy również o funkcjonalnych, trwałych i bezpiecznych posadzkach. Dzięki temu, iż wykonywane są one z kamienia naturalnego, wyróżniają się niepowtarzalnym wzorem. Są więc wspaniałą propozycją dla osób poszukujących oryginalności oraz piękna zamkniętego w klasycznych rozwiązaniach.

Blaty kuchenne

Niezwykle istotnym elementem każdej kuchni czy łazienki jest blat, który pozwala na sprawną organizację codziennych zadań. Jednak prócz tego, iż musi on być w pełni dopasowany, trwały oraz funkcjonalny – powinien też stanowić atrakcyjny pod względem wizualnym element aranżacyjny.

Blaty łazienkowe
Okładziny ścienne z marmuru i granitu

Żaden projekt nie stanowi dla nas problemu. Umiejętności, które zdobywaliśmy przez lata nieustannie przekładamy na realizację kolejnych zadań. Dlatego też jesteśmy w stanie zatroszczyć się o sumienne, terminowe oraz zgodne z projektem układanie płytek, które pozwoli Państwu płynnie przejść przez ostatnie etapy wykończenia wnętrz.

Elewacje małej architektury
Kominki
Glazura i terakota